دسته‌بندی نشده

دو رویداد فرهنگی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مریوان

مورخ چهارم مهرماه 1400 به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور جناب آقای دکتر کاروان کریمی زاده ، ریاست واحد ، دکتر هوشیار رشیدی، دکتر حسن فرجی ، اعضای هیات علمی دانشگاه، آقای خالد پیری کرد ،نماینده اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مریوان و آقای حمزه مرادی دبیر محترم کانون فرهنگی و دانشجویی ایثار و شهادت شهدای سلامت دانشگاه با خانواده آقای رحیم پرتوی ، از اسرای هشت سال دفاع مقدس شهرستان مریوان دیدار شد . در این دیدار دکتر کریمی زاده ضمن عرض تبریک ایام هفته دفاع مقدس خدمت خانواده آقای پرتوی گفت : همه ما به عنوان قشر علمی و روشنفکر دانشگاه مدیون فداکاری ها و ایثار شما ایثارگران عزیز می دانیم و همسو با تلاش های شما در سنگر علم و دانش در توسعه ی همه جانبه ی میهن اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد .

در حاشیه دیدار آقای رحیم پرتوی خاطراتی از 8 سال دوران اسارت خود را در موصل (عراق) برای حاضرین در مجلس تعریف کرد و یاد و خاطره همرزمان خود را گرامی داشت .

اهداء لوح تقدیر به جناب آقای حمزه مردای ، دبیر کانون فرهنگی ایثار و شاهد شهدای سلامت

در ادامه دیدار دکتر کریمی زاده و هیات همراه با جناب آقای سرهنگ محمد مرتضی یوسفی، فرمانده محترم تیپ 328 متحرک هجومی شهرستان مریوان دیدار و ضمن گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس با اهداء لوح تقدیر از زحمات این عزیزان تشکر و قدردانی نمودند .

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن