اخبار

استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد مریوان عملیات تروریستی داعش در تهران را محکوم کرد

 

 

ماموستا امجد محمودی ،استاد گروه معارف دانشگاه آزاد اسلامی واحد مریوان  جنایت گروه تروریستی داعش در تهران را محکوم و بر اتحاد شیعه و سنی در کشور تاکید کرد

ماموستا امجد محمودی، عالم دینی و مدرس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مریوان در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن عملیات تروریستی تهران اعلام داشت: با این جنایت قبیح خود هرگز نخواهند توانست شکافی میان اهل سنت و اهل تشیع ایجاد کنند .

در این بیانیه آمده است: حواداث امروز تهران که باعث به شهادت رسیدن تعدادی از نیروی‌های نظامی و امنیتی کشور عزیزمان ایران اسلامی شد، موجب تالم این جانب گردید .

به عنوان یکی از علمای اهل سنت، این عمل خبیثانه را که گروهک تکفیری و تروریستی داعش که با حمایت و پول آمریکای جنایتکار و حامیانش صورت گرفته را به شدت محکوم می‌کنم و مسئولیت آن را آن گروه اسلامی آمریکایی می‌دانم که می‌خواهد با این نوع اعمال غیر انسانی، امنیت و وحدت ما را که قربانی ترورهای گوناگون بوده‌ایم، برهم زند .

شما ای گروه وابسته به غرب، مثل شتری هستید که راه بی هدفی را در صحرا گرفته و به مقصد نمی‌رسد؛ شما با این جنایت قبیح خود هرگز نخواهید توانست شکافی میان اهل سنت و اهل تشیع ایجاد کنید .

ما برای بدست آوردن و حفظ کشورمان هزاران شهید تقدیم نظام و انقلاب کرده‌ایم و کما فی السابق من و امثال بنده این راه شهدا را ادامه خواهیم داد .

درپایان ضمن آرزوی علو درجات برای شهدای عزیز و تسلیت به خانواده بازماندگان عزت و سربلندی را برای رهبرانقلاب و حافظان این نظام از درگاه خداوند مسلت می‌دارم .

والسلام علینا وعلی عبادالله الصالحین، امجدمحمودی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن